Öztiryakiler Servisi

İstanbul Öztiryakiler servisi olarak mevcut faaliyetlerimize en iyi şekilde devam ediyoruz. Öztiryakiler adını sıkça duyduğumuz, genel olarak fırın ve yıkama makineleri, soğuk servis bankoları ile ön planda olan markadır. Güvenilerek tercih edilen bu marka ürünlerine yönelik servis talebiniz var ise eğer, dilediğiniz zaman bizleri arayabilirsiniz. Teknik ekibimiz ile arıza tespiti ve onarımı konusunda yılların vermiş olduğu tecrübe ile İstanbul’un her yerine hizmet sunuyoruz.

İstanbul Öztiryakiler Servisi

Öztiryakiler, endüstriyel mutfak sektörünün önemli markaları içerisinde yer almaktadır. Öztiryakiler endüstriyel mutfak ürünleri servisi olarak günü kurtarmanın değil, yarını en iyi şekilde inşa etmenin gayesi içerisindeyiz. Tamir ihtiyacı duyulan cihazları en iyi şekilde tamir ederek, uzun ömürlü bir şekilde kullanabilmeniz adına girişimlerde bulunuyoruz. Servis hizmetlerimizi güler yüzlü teknik ekibimiz ile, kapınıza kadar getiriyoruz.

Öztiryakiler ana mutfak ekipmanları çeşitli restoranlarda sıkça kullanılmaktadır. Müşterilere en iyi şekilde hitap edebilmek için tasarlanmış olan bu ürünler, zamanla arıza durumu ile karşı karşıya kalabilir. Bu durumun üstesinden gelebilmek adına kuruluşumuz profesyonel anlamda hizmet sunmaktadır. İstanbul özel Öztiryakiler teknik servisi olarak hafta sonu da dahil olmak üzere dilediğiniz her zaman hizmetinizdeyiz.

İstanbul Öztiryakiler Servisi

Yetkiliservisiyiz.com olarak bugüne kadar yüzlerce vatandaşımızın adresine ulaşmış, sorunsuz bir şekilde tamire ihtiyaç duyulan beyaz eşyaları tamir etmiş durumdayız. Öztiryakiler teknik servisi ihtiyacınız olduğunuzda uygun gördüğünüz zaman 0212 434 30 40 nolu servis numaramız üzerinden bizlere ulaşabilir, hizmetlerimizden hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz. En kısa süre içerisinde gezici servisimiz adresinize ulaşacaktır. Beyaz eşya servisi, kombi ve klima bakım ve onarım servisi olarak İstanbul tamamına hizmet veriyoruz.

Öztiryakiler Fırın Servisi - 0212 434 30 40

Öztiryaki fırın kullanımı günümüzde giderek artmaktadır. Artan bu kullanım ilerleyen dönemlerde servis ihtiyaçlarına da neden olabilmektedir. Bu markaya ait fırınlar ile ilgili karşılaşmış olduğunuz sorunların çözümü için servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. İstanbul Öztiryaki fırın servisi olarak faaliyetlerini sürdüren kuruluşumuz, gezici servis aracılığıyla İstanbul'un her ilçe ve mahallesine özel olarak hizmet sunmaktadır. 

© 2017 İstanbul Yetkili Beyaz Eşya - Kombi Servisi - Çamaşır Makinesi Servisi ve Beyaz Eşya Servisi - 0212 434 30 40​ Tasarım - Backlinkim.com