İstanbul'un farklı semt ve bölgelerinde pek çok vatandaşımız tarafından kombi kullanılmakta, sıcak su ve ısınma ihtiyacı karşılanmaktadır. Yoğun bir şekilde kullanılan kombiler zaman içerisinde teknik olarak bazı problemler çıkartabilir veya bakım ihtiyacı duyabilir. İşte bu noktada kombi servisi olarak hizmet sunan kuruluşumuz vatandaşlarımızın yardımına koşmaktadır.


Kombi bakımı ayrıca maddi açıdan da sizlere destek olacaktır. Bakımı yaptırılmayan kombili evlere diğer evlere nazaran daha yüksek miktarlarda doğalgaz faturaları gelebilmektedir. Bu açıdan yılda en az 1 defa kombi bakımı yaptırmanızı tavsiye ederiz. Avrupa yakası tüm ilçeleri için kombi servisi hizmetleri veriyoruz.

 

İstanbul Kombi Servisi

Kombi servisi hizmetleri
Kombi Bakımı

Kombi bakımı esnasında kombinizin mevcut çalışma aksamı kontrol edilmektedir. Kombi baca fanının ve kombi içinin temizliği titizlikle yapılmaktadır. Kalorifer dönüş hattı pislik tutucusu temizlenmektedir. 

 

Kombi bakım servisi ihtiyacınız olduğunda dilediğiniz her an bizlere ulaşabilir, profesyonel hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Kombi bakımı yaptırarak sizler de kombinizin ömrünü uzatabilirsiniz. Ayrıca doğalgaz faturanızda tasarruf sağlayabilirsiniz.

Kombi Tamiri

 

Kombiniz herhangi bir arıza verdiğinde, kombinizi çalıştıramadığınızda ya da bir sorunla karşılaştığınızda kombi tamiri hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Acil kombi tamir servisimiz hizmetinizde olacaktır.

 

Kombi tamiri hizmetimiz, İstanbul'un her semti için geçerlidir. Demirdöküm, Eca, Baymak gibi her markaya hizmet sunmaktayız. Karşılaşmış olduğunuz sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilmesi adına servisimizi arayarak talepte bulunabilirsiniz.

Kombi Servisi
Kombi Montajı

Yeni bir eve taşındınız ve kombinizi nasıl kuracağınızı bilmiyor musunuz? Ya da yeni bir kombi aldınız ve montaj işlemlerini yaptırmak istiyorsunuz. Bu gibi işlemler için hizmetinizdedir.

Kombi montaj hizmetlerimiz her marka kombi için geçerlidir. Dilediğiniz her zaman bizlere ulaşarak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Kombi tamiri, kombi bakımı ve montajı hizmetlerimizden faydalanabilmek adına bizlere 0212 434 30 40 nolu servis numaramız üzerinden ulaşabilirsiniz.