İstanbul Klima Servisi

 Kapalı ortamların, mevcut ısılarının istenilen düzeye getirilmesine imkan sunan teknolojik aletler klima olarak adlandırılmaktadır. Klimalar farklı markalarda, farklı boyut ve renklerde konumlandırılmıştır. Evlerimizde, iş yerlerimizde özellikle yazın yoğun bir şekilde kullanılan bu ürünler zaman içerisinde çeşitli sorunlarla karşılaşabilir veya bakıma ihtiyaç duyabilir. İşte böyle bir durumda klima servisi olarak faaliyetlerine devam eden kuruluşumuz üzerinden hizmet alabilirsiniz. Bu hizmetler pek çok farklı profili bir arada barındırmaktadır. Bakım, montaj ve tamir de bu hizmetlere dahildir.

Yetkili İstanbul klima servisi olarak uygun gördüğünüz zaman diliminde kapınıza kadar geliyoruz. Klimanızın bakım ihtiyaçlarını, yerinde bakım servisimiz ile karşılıyoruz. Veya tamir ihtiyacınız olduğunda klimanızı tamir ederek ilk günkü gibi kullanmanızı sağlıyoruz.

Klima Servisi
Her Marka Klima Servisi

 

Her marka klima servisi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.Aklınıza gelebilecek her türlü klima markası için İstanbul klima servisi hizmetlerimiz devam etmektedir. Klima tamiri, klima bakımı, klima montajı gibi alanlarda siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Klima Tamiri

 

Klima tamiri ve klima arıza onarımı hizmetlerimiz ile klimanızda yer alan sorunun tespit ve çözüm işlemlerini güvenilir bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Uygun fiyat politikamız ve geniş yedek parça stoğumuz ile hizmetinizdeyiz. 

Klima Bakımı

 

Günümüzde çalışmakta olduğumuz iş yerlerimizin, yaşamakta olduğumuz evlerimizin sağlık açısından hijyenik olmaları büyük önem arz eden bir konudur. Bakımı yaptırılmayan klimalarda iç ünitede yer alan tozlar ortama tekrardan üfleneceği için sağlık açısından çeşitli sorunlarla karşı karşıya kalınabilir. Bu açıdan hem kendimizin, hem çalışanlarımızın hem de çocuklarımızın sağlığını koruyabilmek ve klimalarda sonradan oluşabilecek arızaların önceden önüne geçebilmek adına klima bakımı yaptırmanızı öneririz.

Klima Montajı

 

Klima montaj işlemleri yeni almış olduğunuz ya da daha önceden var olan klimanızın istediğiniz herhangi bir yere montaj kurallarına uygun olarak monte edilme işlemidir. Bu işlem profesyonel bir şekilde teknik servis elemanlarımızla yapılmaktadır.

Acil Klima Servisi

 

Benim işim acil diyorsanız, acil klima servis hizmetlerimizden faydalanabilmek adına 0532 315 29 40 numaramız üzerinden dilediğiniz her zaman servis kaydı oluşturabilirsiniz. Personellerimiz mümkün olan en kısa süre içerisinde bulunmuş olduğunuz adrese ulaşarak sorununuzu çözümleyecektir. Montaj, bakım, arıza onarımı, arıza tespiti gibi durumlar için iletişime geçebilirsiniz.

Her marka klima servisi
İstanbul Klima servisi
İstanbul Klima servisi

Klima servisi hizmetlerimiz İstanbul'un pek çok bölgesine, her marka klima servisi olarak geçerlidir.

Klima bakımı
Klima bakımı

Klima bakımı yaptırarak klimanızın performansını arttırabileceğinizi biliyor muydunuz?

Klima montajı
Klima montajı

Her büyüklük ve her markadaki klimalar için montaj işlemlerini uyguluyoruz.

İstanbul Klima servisi
İstanbul Klima servisi

Klima servisi hizmetlerimiz İstanbul'un pek çok bölgesine, her marka klima servisi olarak geçerlidir.

1/4
İstanbul Acil Klima Servisi

İstanbul acil klima servisi hizmetlerimiz, her müşterimizi memnun etmek adına gerçekleşmektedir. Gezici servis aracımız yeterli donanıma sahip personeller ile klima servisi konusunda hizmet sunmaya devam etmektedir. Güvenilir, hızlı ve sorunsuz bir şekilde hizmetlerimizden faydalanabilmek adına dilediğiniz an iletişime geçebilirsiniz.