Hizmetlerimiz

Amacımız yetkili beyaz eşya, yetkili kombi ve klima teknik servisi olarak müşterilerimize uygun fiyat ile her türlü sorunları çözümleyici güvenilir hizmetler sunmaktır. Personellerimizin mevcut sertifikaları, yapmış olduğumuz işleri tamamlayıcı niteliktedir. Bugüne kadar bizimle iletişime geçen yüzlerce farklı müşterimizin yüzünü güldürmeyi başardık. Ve bu bağlamda herhangi bir sorunu olan ve çözüme kavuşturulmasını isteyen siz değerli müşterilerimiz için de mümkün olan en iyi hizmetleri sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Çamaşır makinesi, buzdolabı gibi beyaz eşyalarınız, ısıtma ve soğutma ile ilgili olarak kombi ve klimalarınızda herhangi bir sorunla karşılaştığınızda bizlere ulaşarak teknik servis hizmetlerimizden profesyonel bir şekilde faydalanabilirsiniz. Acil teknik servis talebinde bulunabilmek adına iletişim numaralarımızla hizmetinizdeyiz.

Beyaz Eşya Teknik Servisi

 

Sektörümüzde yer alan mevcut müşteri kitlesinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilecek niteliğe sahip personellerimizle hizmet sunan kuruluşumuz, beyaz eşya teknik servisi olarak faaliyetlerine devam ediyor.

Çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, baymak servisi ve bunun gibi farklı kategoride yer alan eşyalarınız için teknik servis talebinde bulunabilmek adına iletişime geçebilirsiniz.

Kombi Servisi

 

Isınma alanında büyük yardımcılarımızdan olan kombilerimiz için, teknik bir problemle karşılaştığınızda ya da bakım ihtiyacınız olduğunda kombi servisi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

İstanbul'un en iyi kombi servis kuruluşlarından bir tanesi olarak faaliyetlerimize devam ediyor, siz değerli müşterilerimiz için profesyonel çözümler sunuyoruz. Gezici servis olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

Hizmetlerimiz sayfası
Klima Servisi

 

İşini iyi yapan, vermiş olduğu sözlerin arkasında duran ve uygun fiyat politikasıyla hizmet sunan servis arayışlarınız için doğru yerdesiniz. Hizmetlerimizden faydalanabilmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Klima servisi hizmetlerimiz, klima montajı, klima arıza onarımı, klima bakımı gibi klima ile ilgili pek çok farklı konudadır. Her marka klimanız için teknik servis olarak hizmet sunuyoruz.