Franke Beyaz Eşya Servisi

Franke beyaz eşya servisi olarak İstanbul’un her yerine özel servis desteği sunan bir firmayız. Franke en lüks buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın, çamaşır makinesi ve ocak markalarından bir tanesidir. Bu marka her ne kadar güvenilirliği ile bilinse de bazı sebeplerden dolayı zaman içerisinde bazı problemler meydana gelebilir. Meydana gelen bu problemlerin güvenilir bir şekilde çözüme kavuşabilmesi adına bu alanda uzman teknisyenlerimiz İstanbul’un her yeri için hizmet sunmaktadır.

Franke Beyaz Eşya Servisi

Franke beyaz eşya servisi olarak neler yapıyoruz? Franke beyaz eşya servisi olarak buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi, ocak ya da çamaşır makinelerinizde bulunan sorunların tespit işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Tespit edilen sorunları uzman personellerimiz ile çözüme kavuşturuyoruz. Cihazınızı ilk günkü gibi sorunsuz bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

Franke Servisi - 0212 434 30 40

Franke servisi olarak gezici servisimiz ile hizmet sunmaktayız. Oluşturulan servis talepleri için en kısa süre içerisinde hazırlanan teknik personellerimiz yola çıkmaktadır. Uygun gördüğünüz zaman diliminde adresinize ulaşarak sorunlarınızı çözüme kavuşturmak adına girişimde bulunmaktadır.

İstanbul’un her neresinde olursanız olun, franke servis hizmetlerimiz Avrupa ve Anadolu yakası dahil olmak üzere geçerlidir. Bu alanda uzman ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan teknik ekibimiz ile hizmet verilmektedir. Kombi, klima ve beyaz eşyalarınız için bakım ve onarım ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızdayız.

© 2017 İstanbul Yetkili Beyaz Eşya - Kombi Servisi - Çamaşır Makinesi Servisi ve Beyaz Eşya Servisi - 0212 434 30 40​ Tasarım - Backlinkim.com