Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm Kombi Servisi

 

İstanbul demirdöküm kombi servisi olarak deneyimli teknik ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Demirdöküm, 1954 yılında kurulan ve 1955 yılında Koç gruba katılan, ısıtma ve soğutma alanında faaliyetlerine devam eden özel bir kuruluştur. Ülkemizde ilk defa döküm radyatör, kazan, soba, kat kaloriferi, şofben ve kombi üretimini bu kuruluş gerçekleştirmiştir. Marka güvenilirliği ve ürünlerinin uzun ömürlülüğü ile pek çok kişi tarafından ev ve iş yerlerinde tercih edilmektedir. 

Demirdöküm kombi servisi olarak sizlere, Demirdöküm marka kombileriniz için bakım, onarım ve servis hizmetleri sunuyoruz. Kombiniz çalışmıyorsa, peteklerinize su gitmiyorsa, ateşleme yapmıyorsa ve bakım ihtiyacınız varsa dilediğiniz zaman iletişime geçerek alanında uzman personellerimizin tecrübesinden faydalanabilir, sizler de memnun müşterilerimiz arasındaki yerinizi alabilirsiniz.

Servis Talebi: 0212 434 30 40

Demirdöküm kombi servisi işlemleri özen ve aynı zamanda profesyonellik gerektirmektedir. Uzman personellerimiz bu kriterlere uygun ve sertifikaya sahip kişilerdir. İstanbul acil demirdöküm kombi servisi arıyorsanız iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz. Demirdöküm kombi montaj işlemleri için de iletişime geçebilirsiniz.

Demirdöküm Servisi

Demirdöküm servisi olarak, demirdöküm marka kombinizin modeli her ne olursa olsun servis hizmeti sunuyoruz. Bakım, onarım ve montaj gerektiren işlemlerde dilediğiniz zaman servis numaramızı arayabilirsiniz.

 

Acil demirdöküm servis ihtiyaçlarınız olduğunda servisimiz ihtiyaçlarınızı güvenilir bir şekilde karşılayacak, talepleriniz ardından gezici servisimiz ile kapınıza kadar gelecektir.

© 2017 İstanbul Yetkili Beyaz Eşya - Kombi Servisi - Çamaşır Makinesi Servisi ve Beyaz Eşya Servisi - 0212 434 30 40​ Tasarım - Backlinkim.com