Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik beyaz eşya servisi olarak İstanbul’un her yerine özel servis desteği sunan bir firmayız. Arçelik en lüks buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın, çamaşır makinesi ve ocak markalarından bir tanesidir. Bu marka her ne kadar güvenilirliği ile bilinse de bazı sebeplerden dolayı zaman içerisinde bazı problemler meydana gelebilmektedir. Meydana gelen bu problemlerin güvenilir bir şekilde çözüme kavuşabilmesi adına bu alanda uzman teknisyenlerimiz ile İstanbul’un her yeri için hizmet sunmaktayız.

Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik beyaz eşya servisi olarak neler yapıyoruz? Arçelik beyaz eşya servisi olarak buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi, ocak ya da çamaşır makinelerinizde bulunan sorunların tespit işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Tespit edilen sorunları uzman personellerimiz ile çözüme kavuşturuyoruz. Cihazınızı ilk günkü gibi sorunsuz bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

Arçelik Servisi - 0212 434 30 40

Arçelik servisi olarak gezici servisimiz ile hizmet sunmaktayız. Oluşturulan servis talepleri için en kısa süre içerisinde hazırlanan teknik personellerimiz yola çıkmaktadır. Uygun gördüğünüz zaman diliminde adresinize ulaşarak sorunlarınızı çözüme kavuşturmak adına girişimde bulunmaktadır.

 

İstanbul’un her neresinde olursanız olun, Arçelik servis hizmetlerimiz Avrupa ve Anadolu yakası dahil olmak üzere geçerlidir. Bu alanda uzman ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan teknik ekibimiz ile hizmet verilmektedir. Kombi, klima ve beyaz eşyalarınız için bakım ve onarım ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızdayız.

Arçelik beyaz eşya servisi olarak İstanbul tamamına özel hizmet veriyoruz. Servis kaydı oluşturabilmek ve hizmetlerimizden yararlanabilmek adına servis talebinde bulunabilirsiniz.

© 2017 İstanbul Yetkili Beyaz Eşya - Kombi Servisi - Çamaşır Makinesi Servisi ve Beyaz Eşya Servisi - 0212 434 30 40​ Tasarım - Backlinkim.com